سایت تلمانو

آموزش بازیابی تریدینگ پسورد کوکوین

بازیابی تریدینگ پسورد کوکوین

از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال که در جهان میلیونها کاربر دارد می توان از صرافی کوکوین اسم برد. کاربران به دلیل کارمزد پایین معاملات و فعالین بدون احراز هویت کوکوین مورد توجه قرار گرفته است. البته بدون وریفای حساب کوکوین kucoin شما محدویت برداشت خواهید داشت . با این وجود اگر پسورد خود را گم کنید کار زیادی نمی شود انجام داد. با وریفای حساب کوکوین و فعال کردن تریدینگ پسورد امنیت حساب شما افزایش خواهد یافت . برای نحوه بازیابی تریدینگ پسورد کوکوین Kucoin در صورت فراموشی تریدینگ پسورد کوکوین حتما این مقاله را مطالعه نمایید.

 

تریدینگ پسورد صرافی کوکوین Kucoin چیست ؟

تریدینگ پسورد یک عدد 6 رقمی است که برای افزایش امنیت حساب کوکوین شما تعیین شده است . پیش از اینکه وارد معاملات شوید از شما درخواست می شود تریدینگ پسورد خودتان را وارد کنید . این رمز را بخوبی بیاد بسپارید چرا که قبل از هر گونه برداشت ، تغییر API و دیگر فعالیت های در این صرافی مورد نیاز خواهد شد. تریدینگ پسورد ، تایید کد احراز هویت و کد تایید ایمیل ، مجموعه ای از اقدامات امنیتی است که تا صرافی کوکوین ایجاد کرده تا ارز دیجیتال خود را از دست ندهید  و اگر این بین پسورد تریدینگ خود را فراموش بکنید حتما نحوه بازیابی تریدینگ پسورد کوکوین Kucoin را آموزش ببنید که کار آسانی است . با این حال می توانید دارایی خود را در امن ترین کیف پول ارز دیجیتال مثل تراست ولت ذخیره کنید.

 

نحوه بازیابی تریدینگ پسورد کوکوین

 

چگونه تریدینگ پسورد صرافی کوکوین را فعال کنیم

1.به Account Security بروید

تریدینگ پسورد خود را میتوانید با انجام مراحل زیر فعالسازی کنید . وارد اکانت وریفای شده کوکوین Kucoin شوید و در گوشه سمت راست حساب خود موس را حرکت دهید در منوی باز شده Account Security را انتخاب کنید .

 

طریقه بازیابی تریدینگ پسورد کوکوین
نحوه فعالسازی تریدینگ پسورد صرافی کوکوین

 

2.Trading Password را پیدا کنید و بر روی Configure کلیک نمایید.

زمانی که Account Security کلیک کردید در صفحه باز شده تنظیمات مختلف امنیتی را مشاهده خواهید کرد از جمله احراز هویت گوگل ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل و موارد دیگر از جمله تنظیمات تریدینگ پسورد که می خواهیم آن را فعال کنیم.

 

فراموشی تردینگ پسورد کوکوین

 

3. کد تأیید ایمیل را وارد کنید

صرافی کوکوین kucoin در این مرحله از ما می خواهد کد تاییدی که به ایمیل ما فرستاده شده است را وارد کنید. وارد ایمیل خود شوید و کد را کپی کنید. ایمیل های ارسالی از طرف صرافی کوکوین در پوشه اسپم قرار می گیرد لطفا آن را بررسی کنید اگر کد برای شما نیامده بود دوباره درخواست کنید به این نکته توجه کنید که ابتدا روی دکمه ارسال کد ( Send Code) کلیک نمایید . چرا که کد بصورت اتوماتیک ارسال نخواهد شد.

 

نحوه بازیابی تریدینگ پسورد کوکوین

 

4. تریدینگ پسورد خودتان را تنظیم کنید.

در این مرحله کد 6 رقمی را وارد و تایید نمایید. این کد باید بصورتی انتخاب کنید که به راحتی بتوانید بخاطر بسپارید. البته نه انچنان ساده که بشود راحت حدس زد. “confirm” را کلیک کنید . همه چیز آماده است .

 

نحوه فعالسازی تریدینگ پسورد کوکوین

 

مطالب پیشنهادی : بازیابی یا حذف کد دو عاملی 2FA صرافی کوکوین

 

نحوه تغییر تریدینگ پسورد در KuCoin

مراحل تغییر تریدینگ پسورد همانند تعیین رمز عبور جدید است . در این بخش شما به جای Configure ،روی عبارت Change را در تنظیمات کلیک خواهید کرد . زمان تغییر تریدینگ پسورد خود باید حتما رمز عبور قبلی را بیاد داشته باشید. آن را وارد و تایید کنید سپس تریدینگ پسورد جدید را وارد کنید و اگر چنانچه رمز خود را فراموش کرده اید در ادامه نحوه بازیابی تریدینگ پسورد کوکوین kucoin آمده است .

 

نحوه تغییر تریدینگ پسورد در KuCoin

 

چگونه تریدینگ پسورد کوکوین را در صورت فراموشی بازیابی کنیم ؟

خوشبختانه درخواست بازیابی تریدینگ پسورد کوکوین کار آسانی است ولی اینکار ممکن است چند روز طول بکشد که در این مدت صرافی کوکوین هویت شما را بررسی خواهد کرد . برای بازیای تریدینگ پسورد کوکوین kucoin زمانی که رمز را وارد کردید و اشتباه بود روی عبارت ” رمز عبور تجاری را فراموش کرده اید ” در گوشه سمت راست پایین همان بخش کلیک کنید . به صفحه دیگری هدایت خواهید شد که در آن صفحه شامل دو مرحله تایید امنیت و وریفای کوکوین خواهد بود.

در ابتدا باید بخش تایید امنیت( Security Verification ) را تکمیل کنید که شامل کد تایید ایمیل ، کد تایید پیامکی و کدی که به اکانت گوگل شما فرستاده می شود را وارد کنید .

 

نحوه بازیابی تریدینگ پسورد کوکوین

 

در مرحله دوم باید مدارک تایید هویت خود که شامل عکس سلفی و مدارک شناسایی است را وارد کنید . حتما توجه کنید اسناد هویتی شما همان باشد که در هنگام افتتاح حساب کوکوین استفاده کرده اید ، باشد.

 

آموزش بازیابی تریدینگ پسورد کوکوین

 

بعد از انجام مراحل بازیابی تریدینگ پسورد کوکوین kucoin ، اکانت کوکوین شما به طور موقت به مدت 24 ساعت غیرفعال خواهد شد و بسته به اینکه صرافی کوکوین به چه سرعتی کار شما را انجام دهد ، امکان دارد اکانت کوکوین شما چند روزی بسته شود.

 

مطالب پیشنهادی : آموزش انتقال ارز دیجیتال از صرافی کوکوین به تراست ولت

 

کلام آخر

رمز عبور 6 رقمی برای افزایش امنیت حساب کوکوین شما وضع گردیده است و این را تضمین می کند که جز شما نمی تواند برداشتی از حسابتان داشته باشد. رمز خود را نه آنچنان ساده انتخاب کنید که بشود حدس زد و نه آنچنان سخت که بخاطر نداشته باشید و فراموش کنید . ولی نگران نباشید اگر نحوه بازیابی تریدینگ پسور کوکوین kucoin را بدانید می توانید رمز عبور خود را پس از ثبت نام در کوکوین بازیابی کنید البته این کار چند روزی زمان خواهد برد.

منبع : helpwithpenny.com


سوالات متداول 

1. آیا می توانیم تریدینگ پسورد معاملات را غیرفعال کرد ؟

هیچ راهی برای غیرفعال کردن تریدینگ پسورد صرافی کوکوین وجود ندارد . که این امر برای ایمنی حساب شما در نظر گرفته شده است .

 

2. آیا کوکوین بهترن سیستم امنیتی را دارد ؟

کوکوین برای امنیت کاربران احراز هویت دو عاملی ، تریدینگ پسورد و چندین لایه تایید هویت را در نظر گرفته است . همچنین امکاناتی همچون بازیابی تریدینگ پسورد نیز در اختیار کاربران قرار داده چنانچه پسورد خود را فراموش کرده اید بتوانید بازیابی کنید.


خدمات مشابه سایت تلماتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *